Noteikumi

Latvijas republikas likumdošana nosaka, ka interneta veikala īpašniekam ir jāatrunā preču piegādes un atgriešanas noteikumi, kā arī atteikuma tiesības. Šādu atrunu sauc par distances līgumu (MK noteikumi).

Distances līgums

Šajā Interneta veikalā piedāvāto preču pārdevējs no vienas puses, turpmāk saukts Pārdevējs, un persona, kas veic pasūtījumu, turpmāk saukta Pircējs, no otras puses, noslēdz šādu Līgumu:

Pārdevējs apņemas pārdot un piegādāt Pircējam preces, atbilstoši Pircēja pasūtījumam.

Piegādes un samaksas kārtība

Interneta veikalā www..darziem.lv  pasūtītās preces ir piegādājamas norādītās valstīs
              Piegādes maksa atkarīga no izvēlētā piegādes veida un vietas
              Jūsu pasūtījums tiks noformēts 24 stundu laikā..
              Pēc preču nosūtīšanas Jūs saņemsiet, uz savu e-pastu, sūtījuma sekošanas numuru un instrukcijas, lai redzētu savas pasūtītās preces atrašanās vietu.
              Pasūtījumi tiek piegādāti klientiem parasto norādītā laikā, atkarībā no izvēlētās piegādes vietas.
              Lai sūtījums tiktu veiksmīgi piegādāts, lūdzu precīzi norādiet savu Vārdu Uzvārdu, pilno adresi ar pasta indeksu, un telefona numuru, lai kurjers nepieciešamības gadījumā varētu ar Jums sazināties.
             Ja Pircējs ir norādījis nepareizu adresi, vai norādītajā adresē Pircējs nav sastopams, prece tiek nogādāta atpakaļ Pārdevēja noliktavā. Šādā gadījumā piegādes maksa netiek atgriezta,lai preces nosūtītu atkārtoti, Pircējs papildus piemaksā par preču piegādi.
             Mēs neuzņemamies atbildību par kavējumiem, kas radušies kurjerdienesta darbības dēļ.
             Pārdevējs patur tiesības pagarināt preču piegādes laiku, ja rodas kādi neparedzēti apstākļi, par to informējot Pircēju.           

Atteikuma tiesības

Pircējam ir tiesības atteikties no preces 14 kalendāro dienu laikā no Preces saņemšanas brīža, nosūtot Pārdevējam par to atteikuma vēstuli. Atteikuma vēstules veidlapu Pārdevējs nosūta Pircējam pa e-pastu pēc Pircēja pieprasījuma.

Pircēja pienākums ir 7 dienu laikā pēc atteikuma vēstules nosūtīšanas atdot preci Pārdevējam. Visus izdevumus, kas radīsies saistībā ar preces nosūtīšanu atpakaļ Pārdevējam, sedz Pircējs.

Pircējs nevar izmantot atteikuma tiesības, ja:

  • pasūtītās preces ir izgatavotas tieši Pircējam pēc individuāla pasūtījuma;
  • pircējs ir atvēris  iepakojumu, piemēram gaisa atsvaidzinātājiem. Tad šadā gadījumā gaisa atsveidzinātāju nevar atgriezt.

Latvijas Republikas Patērētāju tiesību aizsardzības likuma 12. panta sestā daļa nosaka, ka "patērētājs ir atbildīgs par preces kvalitātes un drošuma saglabāšanu atteikuma tiesību realizēšanas termiņā. Pārdevējs patur tiesības Pircējam atteikt izmantot atteikuma tiesības vai ieturēt kompensācijas maksu gadījumā, ja prece ir bojāta, lietošanas laikā nevērīgi izturoties pret preci vai neievērojot instrukcijas norādījumus, ja ir nozaudēts preces oriģinālais iepakojums vai ja tās iepakojums ir būtiski bojāts. Preces atgriešanas gadījumā Jums tiks atgriezta nauda 14 dienu laikā, sākot ar atgrieztās preces saņemšanas datumu. Par atgrieztu preci nauda atgriežama veicot pārskaitījumu uz maksātāja bankas kontu. Atgriežot preces, Jums jāievēro sekojošos preču atgriešanas noteikumi
            -precei ir jābūt oriģinālā un nebojātā iepakojumā;
            -prece nedrīkst būt pircēja sabojāta;
            -prece nedrīkst būt izmantota, pazaudējusi savu oriģinālo izskatu (nebojātas etiķetes, nenoplēstas aizsargplēves utt.).

Datu apstrāde

Ievadot nepieciešamo informāciju, noformējot pasūtījumu, Pircējs apliecina, ka ir iepazinies un piekrīt, ka viņa sniegtie dati tiek izmantoti, lai Pārdevējs varētu pieņemt Pircēja pasūtījumu un veikt preču piegādi saskaņā ar LR likumdošanas prasībām. Ievadot informāciju, Pircējs piekrīt, ka tam uz norādīto e-pastu tiks izsūtīti paziņojumi, kas saistīti ar Pircēja pasūtījuma apstrādi.

Strīdu un domstarpību risināšana

        Strīdi un domstarpības, kas ir saistīti ar vispārējo pārdošanas nosacījumu izpildi, tiek risināti abpusēju pārrunu ceļā. Nenoregulētu strīdu vai domstarpību starp  www.darziem.lv un Klientu rašanās gadījumā, katra no pusēm ir tiesīga aizsargāt savas tiesības Latvijas Republikas likumdošanā noteiktajā kārtībā.